המשרד בעיתונות

פורים וסכסוך בין הורים

חדשות וואלה 12.3.2017 "לא הכל זהב"

תחפושת של סטטיק גרמה לסכסוך משפטי בין ההורים ,

"פנה אליי אב מתוסכל שחווה גירושין קשים מאם ילדיו וסובל מ'טרור בלתי פוסק' מצידה", אמרה עו"ד מתת פלסנר, המייצגת את האב. "הצדדים לא משתפים ביניהם פעולה והתקשורת ביניהם מינימלית. כל שינוי של זמני השהייה עם הילדים נגמר בסנקציה כספית מטעם האם, והיא מגלה חוסר גמישות מוחלט".

עו"ד לגירושין מתת פלסנר

30.4.2015 "פסק דין" אתר המשפט הישראלי – תבע חצי מיליון שקל מגרושתו והפסיד

סאגה משפחתית שהחלה לפני שנים רבות הגיעה לסיומה בימים אלה בבית המשפט. עו"ד מתת פלסנר ייצגה את הנתבעת שזכתה בתביעה , עו"ד מתת פלסנר

גאה לשתף בזכיה של משרדנו בפסק דין בו נתבעה לקוחה שלנו בתביעה של חצי מליון ש"ח. הגרוש שלה, בחלוף שנים רבות, ניסה לתבוע אותה בגין אירועים, שהוכחשו על ידה מכל וכל. ביהמ"ש לענייני משפחה בירושלים דחה התביעה.

הסכם הורות משותפת

12.4.2015 חדשות 2 – הסכם הורות בין הומו ללסבית: משפט שלמה 2015

הסכם הורות משותפת הוא למעשה חוזה לכל החיים ובהתאמה יש צורך בראייה לטווח רחוק הלוקחת בחשבון כל תסריט אפשרי. במקרה המתואר בכתבה בערוץ 2 הסכם ההורות עלה על שרטון. עו"ד מתת פלסנר המייצגת את האישה מסבירה מדוע ההסכם לוקה בחוסר סבירות קיצוני , עזרי עמרם

מבנה המשפחה המסורתי השתנה ובהתאמה גובר הצורך בניסוח הסכמי הורות בין הורים אשר אינם מקיימים ביניהם יחסי זוגיות. במקרה המתואר בכתבה אב הומו ואם לסבית הסכימו ביניהם להינשא (למראית עין ובעיקר על מנת להסתיר ממשפחתם את נטיותיהם) ולהביא ילד לעולם תוך שהם חותמים על הסכם הורות משותפת. במהלך הזמן היחסים עלו על שרטון וכעת האב דורש משמורת משותפת על התינוקת וביטול דמי המזונות. 

גישור בגירושין

Ynet 2.11.2014 גירושין אחרי פחות משנה – האם גם לכם זה יקרה?

האם יש סימנים המעידים על כך שתתגרשו במהלך השנה הראשונה לנישואין? , עו"ד מתת פלסנר

בערך 2% מהזוגות שמתחתנים, יתגרשו במהלך השנה הראשונה לנישואיהם. מהניסיון שלי, במרבית המקרים, מדובר בזוגות שלא היו צריכים להתחתן מלכתחילה. טיפלתי גם במקרה של זוג שהתגרש בחלוף חודשיים. הם עדיין לא הספיקו לקבל את אלבום החתונה ולהודות לאורחים. 

גישור בגירושין

"גלובס" 2.7.14 – האומנם כל אזרח יהודי חייב למול את בנו?

היקף סמכויותיו של בית הדין הרבני , עו"ד מתת פלסנר

עו"ד מתת פלסנר במאמר הדן בשאלה על היקף סמכויותיו של בית הדין הרבני, בעקבות חיוב בית הדין הרבני של אם למול את בנה (למרות שלבסוף בג"צ הפך את ההחלטה).

גירושין - עו"ד פלסנר בראיון ללאשה

6.4.2014 "לאשה" – מה למדתי מהגירושים שלי

"לא תמיד צריך להתעקש על הזוגיות" - עו"ד מתת פלסנר משתפת בתובנות אישיות על נושא הגירושין ואילו לקחים ניתן להפיק מהם , מאת: מעיינה שנהר.

גירושים, הם בד"כ אירוע טראומתי קשה ביותר (כך עולה גם ממחקרים שנעשו בנושא). מערכת "לאשה" יצאה לבדוק עם אנשים שעברו טלטלה זו, אילו מסקנות הם לקחו איתם לפרק ב'.

עו"ד מתת פלסנר בהארץ: צמצום חזקת הגיל הרך

"הארץ" 25.12.13 – צמצום חזקת הגיל הרך

בעקבות צמצום חזקת הגיל הרך, טוענות חכיו"ת כי אבות מתנכלים להן מאחר והן נגד ביטול חזקת הגיל הרך. ,

עו"ד מתת פלסנר, המייצגת גברים רבים במשפטי גירושין, גורסת כי לא צריכה להיות חזקה הנותנת עדיפות לאם.

גלובס 9.12.13 – צמצום חזקת הגיל הרך

צמצום חזקת הגיל הרך יהפוך את הילדים לקלפי מיקוח במאבקים בין ההורים ,

עו"ד פלסנר מצדדת בגישתה של שרת המשפטים לבני, בנוגע ליוזמת משרד המשפטים לצמצום "חזקת הגיל הרך" בגירושין (הקובעת כי בעת הגירושין ילדים עד גיל 6 יהיו אצל אמם, אלא אם יוכיח האב שהוא ראוי להיות ההורה המשמורן).

עו"ד מתת פלסנר ניצחה במאבק על משמורת

ידיעות אחרונות 23.9.13 – "נולדתי מחדש" – סוף טוב לדרמה שנמשכה שנים

המאבק העיקש להשבת הבת אל זרועות אמה הסתיים ובסיועה של עורכת הדין מתת פלסנר, חזרה הבת אל זרועות אמה. ,
עו"ד מתת פלסנר מומחית בדיני משפחה

19.9.13 Ynet – האם ניתן למנוע רצח ילדים על ידי הוריהם?

11 ילדים נרצחו על ידי אחד מהוריהם מתחילת השנה. קראו את הכתבה אודות רצח ילדי משפחת גור ואת תגובתה של עו"ד מתת פלסנר הקוראת להחמיר הענישה, לקצר את המשפט ולפעול להקדמת ההליכים הפליליים כאחד הצעדים שאולי ימנעו את המקרה הבא ,

"משפטו של האבא היה צריך להתקיים הרבה קודם לכן. זה אדם שנהג באלימות קשה, הילך אימים על אשתו והיה צריך להעמיד אותו לדין. פרט לכך, גם יש להחמיר דרמטית בענישה בתחום זה, ובין היתר להעלות את פרק הזמן המקסימלי להוצאת צו הגנה משלושה חודשים, כפי שנהוג כיום, ל-6 חודשים לפחות".

מתלבטים? יש לכם שאלות? צרו קשר עוד היום לפגישת היכרות

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

בית רובינשטיין, קומה 17, רח' לינקולן 20, ת"א 67134 טלפון: 03-6246224 פקס: 6246228 03

office@plesner-law.co.il

Wisy - שיווק באינטרנט